Kontakt medarbetare

På Gränsfors Bruk arbetar idag 35 personer. Några av oss kan du nå nedan.

Gränsfors Bruks Växel
Tel: +46 (0) 652 – 710 90
axes@gransfors.com

Emma Carlsson
Kurser & turistverksamhet / Webb & Sociala medier
Tel: +46 (0) 652 – 244 54
Tel: +46 (0) 73 – 059 88 99
emma@gransfors.com

Joachim Andersen
Order & Kundservice
Tel: +46 (0) 652 – 244 51
joachim@gransfors.com

Fredrika Norlin
Ekonomi
Tel: +46 (0) 652 – 244 50
fredrika@gransfors.com

Therese Alford
Inköp
Tel: + 46 (0) 652 – 244 53
therese@gransfors.com

Thomas Ericsson
VD
Tel: +46 (0) 652 – 244 52
thomas@gransfors.com

Putte By
Säljare Sverige
Tel: +46 (0) 70-678 03 00
putte@gransfors.com

Torbjörn Johannesson
Säljare Sverige
Tel: +46 (0) 72-531 22 18
tjohannesson@gransfors.com