Kontakt våre medarbeidere

I dag jobber det 35 personer på Gränsfors Bruk. Noen av oss kan du nå nedenfor.

Gränsfors Bruks sentralbord
Tlf: +46 (0) 652 – 710 90
axes@gransfors.com

Emma Carlsson
Kurs og reiselivsvirksomhet / Web og sosiale medier
Tlf: +46 (0) 652 – 244 54
Tlf: +46 (0) 73 – 059 88 99
emma@gransfors.com

Joachim Andersen
Bestilling og Kundeservice
Tel: +46 (0) 652 – 244 51
joachim@gransfors.com

Fredrika Norlin
Økonomi
Tlf: +46 (0) 652 – 244 50
fredrika@gransfors.com

Therese Alford
Innkjøp
Tlf: + 46 (0) 652 – 244 53
therese@gransfors.com

Thomas Ericsson
Adm. dir.
Tlf: +46 (0) 652 – 244 52
thomas@gransfors.com

Putte By
Selger Sverige
Tlf: +46 (0) 70-678 03 00
putte@gransfors.com

Torbjörn Johannesson
Selger Sverige
Tlf: +46 (0) 72-531 22 18
tjohannesson@gransfors.com